Obsah,
O nás


TOP ROBOTICS s.r.o

07 / 2013 - 06 / 2017 - Výhradný dovozca a distribútor značky Neato Robotics na Slovensku a v Českej republike. 

Od 07 / 2017 - Autorizovaný predajca robotických vysávačov značky Neato Robotics.

V prípade akýchkoľvek otázok nám napíšte na info@toprobotics.eu alebo
zavolajte na +420 221 025 173. S čímkoľvek radi pomôžeme a poradíme,
sme tu pre Vás.

Ďakujeme za Vašu priazeň a budeme sa tešiť,
Tým Top Robotics

Poslanie a história výrobcu Neato Robotics, Inc.

Neato Robotics so sídlom v Kalifornskej Silicon Valley je úspešná technologická firma vyrábajúca inteligentné, výkonné a kvalitné robotické vysávače so zastúpením a spokojnými zákazníkmi po celom svete od Nórska po Austrálii. Vo všetkých častiach sveta starostlivo dbáme na kvalitnú technickú podporu a zákaznícku starostlivosť pre každého majiteľa robotického vysávača Neato.

Je to viac než tvrdá práca. Je to naša vášeň.

Neato Robotics so sídlom v kalifornskom Silicon Valley  bol založený na myšlienke, že je možné vyrábať roboty, ktoré dokážu zvládnuť domáce práce rovnako inteligentne, ako ľudia. V Neato Lab, neúnavne pracujú naši inžinieri na vývoji robotov, ktoré nemožno nazývať hračkami, ale výkonnými čistiacimi strojmi.

Neato roboty nielen tvrdo pracujú, ale sú tiež múdrejší. Urobia všetku špinavú prácu za vás. Fakticky ani nemusíte byť doma. Naším cieľom je každého oslobodiť od domácich prác a upratovania. Pretože každý z nás má lepšie a príjemnejšie veci na práci...

Všetko to začalo na univerzite 

Joe Augenbraun  s inžinierskym zázemím a s túžbou začať robotickú spoločnosť, sa zapísal do programu magisterského štúdia na Stanford University. Nemal v hlave špecifický produkt,  alebo trh a stále ešte hľadal ten "skvelý nápad", keď sa stretol so spoluzakladateľmi Neata, JB Gomez a Linda Hirschhorn Pouliot.

JB so skúsenosťami s rozvojom podnikania a predajom a s rovnakým záujmom o robotiku,  ako Joe. Linda chcela využiť svoje výrobné a produktové skúsenosti, pre založenie firmy zamerané na výrobky pre ženy. Títo traja sa zúčastnili každoročnej Stanfordskej Entrepreneur's Challenge (podnikateľská výzva)  čo si vyžadovalo, aby vytvoril kompletné obchodný plán nového biznisu. Po mesiacoch výskumu  sa rozhodli zamerať sa na v tej dobe nové odvetvie robotických vysávačov.

To, čo videli, sa im nepáčilo. Väčšina robotov na trhu používala softwerové ​​algoritmy, ktoré s nimi pohybovali takmer náhodne, čím upratovali zbytočne dlho. Všetci traja vedeli, že môžu vyvinúť lepšie riešenie. Robota s inteligentným navigačným systémom využívajúcim lasery a kamery.

Prvý Neato bol predstavený v roku 2010. Dnes je koncept inteligentného systému laserového navádzania srdcom každého Neato robotického vysávača. A na celom svete pracuje stroj, vytvorený Joeom a jeho spolužiakmi v rámci univerzitného projektu  tak usilovne, že si ľudia môžu dopriať trochu viac voľného času.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace